CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Słupska i okolicy

Kucharz Praca w Niemczech OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 13, 2019 13:12 - Dam pracę - Słupsk

0.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Niemcy/Winterbach

Data rozpoczęcia: od zaraz

OBOWIĄZKI:

· samodzielne przygotowywanie potraw,

· zastępowanie szefa kuchni podczas jego nieobecności ,

· sprawdzanie jakości zamówionej żywności,

· racjonalne zarządzanie składnikami,

· dopilnowanie porządku i przestrzeganie BHP w kuchni,

· respektowanie poleceń szefa kuchni.

OCZEKIWANIA:

· wykształcenie zawodowe kierunkowe,

· doświadczenie min. 2 lata,

· komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

· znajomość języka angielskiego,

· czynne prawo jazdy.

OFERUJEMY:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wyjazd m.in. 6 miesięcy),

· stawka godzinowa 14 EUR brutto,

· praca zmianowa (9-17, 16-24),

· zapewnione zakwaterowanie + darmowe posiłki,

· opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

Zapraszam do aplikowania na ww stanowisko: https://interkadra.traffit.com/public/form/a/1293
84153
Ogłoszeń
102
Miast
3607
Użytkowników
820
Zarejestrowanych