CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Słupska i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 15, 2019 09:55 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy wytrawne usługi agrarne czy też aplikujemy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie robione roboty jak i usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Termin realizacji determinujemy wedle wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem tudzież załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na uprawianiu wielu typów zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców tudzież wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to sporządzanie usług w zakresie przewozu postaci lub rzeczy pojazdami, które są wychwycone na obrębie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju względnie sprowadzanie spoza granicy do Polski.
91287
Ogłoszeń
102
Miast
4010
Użytkowników
912
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.