Hurtownia narzędzi online - specjalistyczne narzędzia samochodowe i sprzęt warsztatowy w kapitalnych cenach OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 10:21 - Narzędzia - Cała Polska
10.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Hurtownia narzędzi online Jason.com.pl zapewnia profesjonalne wyposażenie warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych w wyroby topowych marek.

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne narzędzia samochodowe i sprzęt warsztatowy w bardzo szerokim doborze oraz w bardzo atrakcyjnych cenach. Znaczny wybór asortymentu pozwoli każdemu wybrać właściwe rozwiązanie zarówno dla specjalisty, jak i dla amatora.

Bez względu czy masz warsztat samochodowy, stację diagnostyczną, czy pracujesz w gałęzi przemysłowej, tu u nas dopasujesz narzędzie stosowne do budżetu i wymagań. W naszym szerokim asortymencie odnajdziesz wszystko zaczynając od końcówki kablowej, przez narzynkę, czy klucz nastawny po podnośnik samochodowy.

Dzięki nam wyekwipujesz swoje miejsce pracy tanio i szyb­ko w pro­duk­ty cenionych marek, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne. Liczy się dla nas każdy Konsument, dla­te­go też oferowane przez nas narzędzia są profesjonalne, trwałe, spełnią wymagania na­wet najbardziej wymagających odbiorców.

Szczegóły: https://jason.com.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.